Звенигородська районна рада
Звенигородський район, Черкаська область

Підготовка до свята Водохреща

    Звенигородська районна рада та її голова Володимир Кучер вже третій рік поспіль організовують підготовку до святкування Водохреща на центральному пляжі міста Звенигородки.

 

Цьогоріч до працівників  виконавчого апарату долучилися ще й депутати районної ради Дмитро Шукало та Сергій Лебединець.  З відповідальною справою впоралися швидко, можна сказати, навіть висококваліфіковано. І в першу чергу завдяки злагодженій, дружній роботі та завдячуючи професіоналізму працівника Хлипнівського лісництва Звенигородського держлісгоспу Сергія Ляпуна, котрий не одноразово допомагав у виконанні  цієї відповідальної  справи. А дякуючи ще одному депутатові районної ради Юрію Алексєєву та місцевому підприємцеві Юрію Лисогору Йорданська купель буде опорядкована, для зручності людей, ще й доріжкою висланою свіжим пахучим сіном та східцями. По закінченню роботи  Володимир Кучер разом з депутатами випробували результати колективної праці, пірнувши в крижану воду.

    За прогнозом погоди на завтра, 19 січня, день має бути сонячним та морозним, як і годиться для такого величного свята. Тож організатори запрошують всіх бажаючих, щоб очистити душу і тіло від гріхів, зануритися в цілющу Хрещенську воду, яка   цього дня набуває чудодійних властивостей і зберігає їх протягом року, лікуючи тілесні й духовні хвороби. Вважається, що після купання в цей день захворіти не можливо. 

« повернутися до списку новин