Звенигородська районна рада
Звенигородський район, Черкаська область

Оголошення

 

Звенигородська районна філія Черкаського обласного центру зайнятості – інформує :

Неформальне професійне навчання

Здавалося б, працівники з великим досвідом роботи та життєвим багажем – мрія кожного роботодавця. Проте, сьогодні людям без документу про освіту важко на рівних конкурувати на ринку праці.

Законом України «Про професійний розвиток працівників» в Україні визначено термін «неформальне професійне навчання працівників».

Неформальне професійне навчання – це набуття працівниками професійних знань, умінь і навичок, не регламентоване місцем набуття, строком та формою навчання.

Всі особи, які працювали на підприємстві та оволоділи певними професійними навичками, але не мали при цьому документального підтвердження, мають змогу підтвердити свою компетенцію та отримати документ державного зразка.

Фінансування підтвердження результатів неформального професійного навчання здійснюється за рахунок коштів особи або роботодавця (у разі направлення ним особи).

Підтвердження результатів неформального професійного навчання працівників здійснюється в центрах-суб’єктах визнання результатів неформального професійного навчання. Відповідно до наказу Міністерства соціальної політики  від 16.03.2016 року № 256 Рівненський та Одеський центри професійно-технічної освіти державної служби зайнятості набули статус суб’єктів оцінювання та підтвердження результатів неформального навчання осіб за робітничою професією «Кухар 3-6 розрядів».

Направлення на підтвердження кваліфікації особа отримує у будь-якому центрі державної служби зайнятості – повідомляє Звенигородська районна філія Черкаського ОЦЗ.

За результатами підтвердження кваліфікації особі видається документ державного зразка – свідоцтво про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації за результатами неформального професійного навчання або сертифікат оцінювання результатів неформального професійного навчання.

Запровадження процедури підтвердження кваліфікації працівників дасть змогу вирішити проблему визначення кваліфікації працівників, які мають належний практичний професійний досвід та надасть право громадянам отримати документ про професійно-технічну освіту за даною професією.

Звенигородська районна філія Черкаського обласного центру зайнятості інформує :

За сприяння державної служби зайнятості громадяни з числа  зареєстрованих безробітних можуть за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття пройти професійне навчання

  • професійну підготовку
  • перепідготовку
  • підвищення кваліфікації

Професійне навчання здійснюється у професійно-технічних та вищих навчальних закладах, у тому числі в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, на підприємствах, в установах та організаціях незалежно від форми власності, виду діяльності та господарювання або безпосередньо у роботодавців-замовників кадрів.

Для організації професійного навчання  зареєстрованих безробітних та (або) їх проживання в період такого навчання центр зайнятості здійснює відбір навчальних закладів.

З метою виявлення здібностей, можливостей та інших чинників, що впливають на вибір або зміну професії та виду трудової діяльності, центрами зайнятості безробітним надаються послуги з професійної орієнтації.

Якщо зареєстрований безробітний виявляє бажання пройти професійне навчання відповідно до результатів наданих послуг з професійної орієнтації, центр зайнятості за місцем реєстрації особи як безробітної укладає з ним договір та видає йому направлення на професійне навчання до навчального закладу.

Безробітний зараховується до навчального закладу на підставі направлення на професійне навчання.

Відгуки  про якість навчання хороші .  Особливо відмічаємо навчання за спеціальностями- перукар , манікюрник, педикюрник – На базі Одеського ЦПТО ,                     
 

 

ВП Служби колії Корсунської дистанції колії ПАТ "Укрзалізниця"

Монтер колії – працювати на станції «Гудзівка». Заробітна плата 5000 грн.

 

ФОП Фортельний Олександр Євгенович

Продавець-консультант (ветеринарна медицина) – Ветеринарна аптека. Заробітна плата – 3723 грн.

 

ФОП Козак Олександр Дмитрович

Продавець продовольчих товарів – кіоск швидкого харчування. Заробітна плата – 3723 грн.

 

Звенигородська загальноосвітня школа-інтернат

Вчитель загальноосвітнього навчального закладу – фізичне виховання. Заробітна плата – 4594 грн.

 

ПП "АМТ- ГРУПП"

Будівництво тваринного комплексу в с.Моринці.

Підсобний робітник – заробітна плата – 3723 грн.

Муляр – заробітна плата 4000 грн.

Бетоняр – заробітна плата 4000 грн.

 

 

Звенигородська районна філія Черкаського обласного центру зайнятості повідомляє, що 08 серпня 2018 року був організований та проведений «День відкритих дверей» в Управлінні соціального захисту населення Звенигородської РДА.

На Дні відкритих дверей були присутні заступник директора Звенигородської РФ Людмила Грицай, заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Звенигородської РФ Жанна Федоренко, начальник управління Оксана Лісова, працівники підприємства та 10 осіб з числа безробітних.

Відкрила захід заступник директора Звенигородської районної філії      Л. Грицай. Вона презентувала роботодавця, відзначивши плідну співпрацю із службою зайнятості. Заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Ж. Федоренко розповіла про послуги служби зайнятості для роботодавців та безробітних.

Оксана Лісова повідомила про основні напрямки діяльності установи. Зокрема, відзначила співпрацю зі службою зайнятості у напрямку організації оплачуваних громадських робіт з інформування населення району стосовно порядку отримання житлових субсидій, що не тільки сприяє зменшенню навантаження на спеціалістів управління, а й дає можливість безробітним отримати додаткові доходи та мотивацію для подальшого працевлаштування.

На завершення заходу – відповіді на запитання, окреслення майбутніх шляхів співпраці.

 

Звенигородська районна філія повідомляє, що 07 вересня 2018 року був організований та проведений ярмарок вакансій  із Звенигородсько-Лисянським ОМВК, на якому було представлено інформацію про вакансії військових частин А 0409 та А1815 десантно-штурмових військ ЗС України.

Захід було організовано з метою інформування громадян, які перебувають на обліку в районному центрі зайнятості, про проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України. У ярмарку взяли участь 10 безробітних.

На заході були присутні начальник відділу комплектування Звенигородсько-Лисянського ОМВК майор Олег Осадчий, старший офіцер відділу комплектування Звенигородсько-Лисянського ОМВК Андрій Овдієнко, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Оксана Шпунт.

Старший офіцер відділу комплектування Звенигородсько-Лисянського ОМВК Андрій Овдієнко ознайомив присутніх з умовами, порядком проходження військової служби, пільгами та соціальними гарантіями для військовослужбовців та членів їх сімей. Офіцер також поінформував присутніх про рівень грошового забезпечення контрактників цього року, зокрема службовців військових частин ДШВ.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Оксана Шпунт акцентувала увагу присутніх на двосторонню угоду між військоматом та центром зайнятості, згідно якої реалізується комплекс заходів щодо посилення військово-патріотичного виховання юнаків та пропаганди військової служби за контрактом серед населення району.