Звенигородська районна рада
Звенигородський район, Черкаська область

Оголошення

 

ЗВЕНИГОРОДСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

 

Актуальні вакансії Звенигородського району станом на 23.05.2017

 

ТОВ «Сіріус-Агро»
Інженер з охороні праці (для працевлаштування інвалідів, які не досягли пенсійного віку)– з/п – 3500,00 грн.
Інженер з автоматизованих систем керування виробництвом (для працевлаштування інвалідів, які не досягли пенсійного віку) – забезпечувати єдність вимірювань і здійснення метрономічного контролю і нагляду на підприємстві - з/п – 3500,00 грн.

ТОВ «Софт Торг»
Гідротехнік (для працевлаштування інвалідів, які не досягли пенсійного віку) - укладання, налагодження та ремонт поливних систем полів. Зимою - осніжування гідропушками гірськолижних трас – з/п – 3200,00 грн.

ТОВ «Консалт Аврора»
Охоронець (для працевлаштування інвалідів, які не досягли пенсійного віку) - охорона матеріальних цінностей.
Вимоги до працівника: чесність, порядність, відсутність судимостей. з/п – 3200,00 грн.

ТОВ "Сантехнік Плюс" 

Бетоняр - виготовлення з бетону тротуарної плитки. Вимоги до працівника: повна загальна середня освіта, готовність до фізичної праці - з/п - 3200,00 грн

Черкаський обласний центр з гідрометеорології
Технік агрометеоролог - працювати на метеостанції в с.Озірна. Спостереження за с/г культурами (фази, густота, висота, елементи продуктивності, перезимівля) снігозйомка на полях – з/п – 3200,00 грн

СТОВ «Агрофірма «Агрорось» с.Тарасівка
Охоронник – охорона території тракторної бригади та току. Працювати позмінно (доба через добу). Відповідальність, відсутність шкідливих звичок. з/п – 3200,00 грн.

ФОП Яневська Любов Іванівна
Продавець-консультант (для працевлаштування інвалідів, які не досягли пенсійного віку) – викладка товару, консультування покупців, реалізація товару у магазині «Кобзар» - з/п – 3200,00 грн.