Звенигородська районна рада
Звенигородський район, Черкаська область

Відбулось пленарне засідання 34-ї сесії районної ради

Переглядів: 504

 31 липня відбулося пленарне засідання чергової 34-ї сесії районної ради під головуванням голови районної ради Володимира Кучера.

 
В роботі пленарного засідання взяли участь голова районної державної адміністрації Василь Довбуш, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, керівники органів виконавчої влади, сільські голови районної ради, працівники виконавчого апарату районної ради, представники засобів масової інформації, представники батьківських комітетів та педагогічний колектив  шкіл. Депутати детально розглянули 26 питань та винесли відповідні рішення. Найбільш гостро та емоційно обговорювалося питання оптимізації 4 малокомплектних шкіл, адже від вирішення цього питання залежало стан фінансування галузі освіти району в цілому. При суттєвому зменшенні кількості учнів в районі впродовж багатьох років мережа навчальних закладів залишається не змінною, освіта потребує реформування, господарського підходу до фінансування навчальних закладів, покращення матеріально-технічного забезпечення шкіл, але депутати винесли свій вердикт поіменним голосуванням – не закривати Чичиркозівський, Попівський, Кобиляцький, Богачівський навчально-виховні комплекси, що ставить під загрозу фінансування галузі освіти району в листопаді-грудні.  
  На сесії депутати схвалили рішення щодо звернення до депутатів Корсунь-Шевченківської, Шполянської, Тальнівської, Городищенської, Катеринопільської,   Маньківської, Лисянської районних рад та міста Ватутіне, громад та органів державної влади і місцевого  самоврядування цих районів  щодо готовності до об’єднання в рамках реформування місцевого самоврядування в Україні. Також депутати схвалили питання надання в оренду районної комунальної власності, внесли зміни до бюджету району та затвердили технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

 

 

« повернутися до списку новин