Звенигородська районна рада
Звенигородський район, Черкаська область

Оголошення

 

Звенигородська районна філія Черкаського обласного центру зайнятості – інформує :

Неформальне професійне навчання

Здавалося б, працівники з великим досвідом роботи та життєвим багажем – мрія кожного роботодавця. Проте, сьогодні людям без документу про освіту важко на рівних конкурувати на ринку праці.

Законом України «Про професійний розвиток працівників» в Україні визначено термін «неформальне професійне навчання працівників».

Неформальне професійне навчання – це набуття працівниками професійних знань, умінь і навичок, не регламентоване місцем набуття, строком та формою навчання.

Всі особи, які працювали на підприємстві та оволоділи певними професійними навичками, але не мали при цьому документального підтвердження, мають змогу підтвердити свою компетенцію та отримати документ державного зразка.

Фінансування підтвердження результатів неформального професійного навчання здійснюється за рахунок коштів особи або роботодавця (у разі направлення ним особи).

Підтвердження результатів неформального професійного навчання працівників здійснюється в центрах-суб’єктах визнання результатів неформального професійного навчання. Відповідно до наказу Міністерства соціальної політики  від 16.03.2016 року № 256 Рівненський та Одеський центри професійно-технічної освіти державної служби зайнятості набули статус суб’єктів оцінювання та підтвердження результатів неформального навчання осіб за робітничою професією «Кухар 3-6 розрядів».

Направлення на підтвердження кваліфікації особа отримує у будь-якому центрі державної служби зайнятості – повідомляє Звенигородська районна філія Черкаського ОЦЗ.

За результатами підтвердження кваліфікації особі видається документ державного зразка – свідоцтво про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації за результатами неформального професійного навчання або сертифікат оцінювання результатів неформального професійного навчання.

Запровадження процедури підтвердження кваліфікації працівників дасть змогу вирішити проблему визначення кваліфікації працівників, які мають належний практичний професійний досвід та надасть право громадянам отримати документ про професійно-технічну освіту за даною професією.

Звенигородська районна філія Черкаського обласного центру зайнятості інформує :

За сприяння державної служби зайнятості громадяни з числа  зареєстрованих безробітних можуть за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття пройти професійне навчання

  • професійну підготовку
  • перепідготовку
  • підвищення кваліфікації

Професійне навчання здійснюється у професійно-технічних та вищих навчальних закладах, у тому числі в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, на підприємствах, в установах та організаціях незалежно від форми власності, виду діяльності та господарювання або безпосередньо у роботодавців-замовників кадрів.

Для організації професійного навчання  зареєстрованих безробітних та (або) їх проживання в період такого навчання центр зайнятості здійснює відбір навчальних закладів.

З метою виявлення здібностей, можливостей та інших чинників, що впливають на вибір або зміну професії та виду трудової діяльності, центрами зайнятості безробітним надаються послуги з професійної орієнтації.

Якщо зареєстрований безробітний виявляє бажання пройти професійне навчання відповідно до результатів наданих послуг з професійної орієнтації, центр зайнятості за місцем реєстрації особи як безробітної укладає з ним договір та видає йому направлення на професійне навчання до навчального закладу.

Безробітний зараховується до навчального закладу на підставі направлення на професійне навчання.

Відгуки  про якість навчання хороші .  Особливо відмічаємо навчання за спеціальностями- перукар , манікюрник, педикюрник – На базі Одеського ЦПТО ,                     
 

 

ВП Служби колії Корсунської дистанції колії ПАТ "Укрзалізниця"

Монтер колії – працювати на станції «Гудзівка». Заробітна плата 5000 грн.

 

ФОП Фортельний Олександр Євгенович

Продавець-консультант (ветеринарна медицина) – Ветеринарна аптека. Заробітна плата – 3723 грн.

 

ФОП Козак Олександр Дмитрович

Продавець продовольчих товарів – кіоск швидкого харчування. Заробітна плата – 3723 грн.

 

Звенигородська загальноосвітня школа-інтернат

Вчитель загальноосвітнього навчального закладу – фізичне виховання. Заробітна плата – 4594 грн.

 

ПП "АМТ- ГРУПП"

Будівництво тваринного комплексу в с.Моринці.

Підсобний робітник – заробітна плата – 3723 грн.

Муляр – заробітна плата 4000 грн.

Бетоняр – заробітна плата 4000 грн.