Звенигородська районна рада
Звенигородський район, Черкаська область

Оголошення

ОГОЛОШЕННЯ !

     Звенигородська районна рада оголошує повторний конкурс на посаду директора Звенигородського центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Звенигородської  районної ради Черкаської області.

Основні  напрямками  діяльності центру:

Звенигородський центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю здійснює комплекс реабілітаційних заходів, спрямованих на створення умов для всебічного розвитку дітей з інвалідністю, або дітей віком до 18 років (включно), які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності, засвоєння ними знань, умінь, навичок, досягнення і збереження їхньої максимальної незалежності, фізичних, розумових, соціальних здібностей з метою максимальної реалізації особистого потенціалу. 

Вимоги до претендентів:

1) Громадянство  України

2) Повна вища освіта,  досвід роботи у визначеній галузі не менше трьох років, або в інших галузях на керівних, управлінських чи організаційних посадах не менше п'яти років.

3)  Вільне володіння державною мовою.

4) Організаторські  здібності, фізичний і психічний стан не  перешкоджає  виконанню професійних  обов’язків

Для участі в конкурсі претенденти мають особисто подати  до конкурсної комісії разом із заявою оригінали та копії наступних документів:

1) паспорта.

2) трудової  книжки.

3) диплома про повну вищу  освіту.

4) біографічну довідку (резюме).

5) Конкурсну пропозицію викладену у довільній формі (бізнес-план або програму діяльності розвитку центру).

6)Інші документи, які на думку Претендента, підтверджують його професійні, ділові  чи організаційні якості.

7) Згоду на обробку персональних даних.

Адреса розташування конкурсної комісії:

м.Звенигородка, проспект Шевченка,68, (адміністративне приміщення районної ради), кімната №3, телефони для довідок 2-22-23 та 2-21-09.

Прийом документів здійснюється до  05 червня  2019  року включно, щоденно з 8.00 до 17.00 (в п'ятницю до 16.00 ) крім суботи та неділі.

Конкурсний  відбір  буде  проведено  06  червня 2019 року о 10.00 годині за  адресою:  м. Звенигородка, проспект Шевченка,68, кімната  депутата  районної  ради.

         Результати  конкурсного відбору буде оприлюднено на офіційному сайті Звенигородської районної ради та в районній газеті «Шевченків край» протягом 10 днів з дати його завершення.

Конкурсна комісія

Запрошує  осіб, які виявляють бажання та відповідають конкурсним вимогам взяти участь у конкурсі  на зайняття вакантної  посади директора Звенигородського центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Звенигородської  районної ради Черкаської області.

 

ПОЛОЖЕННЯ ЗВЕНИГОРОДСЬКОГО ЦЕНТРУ КОМПЛЕКСНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДЛЯ ДІТЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ ЗВЕНИГОРОДСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

 

Звенигородський міськрайонний сектор

філії Державної установи «Центр пробації»    в Черкаській області 

 

Керівництво:

 

Контактні дані:

 

 

 

 

Завальнюк Віктор Олександрович, начальник сектору

 

Адреса: 20200, Черкаська область, м. Звенигородка,

вул. Михайла Грушевського, 131, приміщення ПАТ «Укрпошти» 3-поверх.

Телефон:(04740) 2-25-63

E-mail::chs5_probation@ukr.net

 

Графік роботи:

понеділок - четвер з 9-00 до18-00

п’ятниця: з 9-00 до16-45

обідня перерва:  13-00 - 13-45

вихідний : субота, неділя

 

ПРОБАЦІЯ - ЦЕ ...

 1. забезпечення безпеки  суспільства шляхом запобігання вчиненню правопорушень;
 2. наданнясуду інформації, що характеризує обвинувачену особу для прийняття справедливого рішення (складення досудової доповіді);
 3. організація виконання покарань, не пов'язаних з позбавленням волі;
 4. пробаційний нагляд: контроль за особою, яка вчинила правопорушення, а також допомога, спрямована на підтримку такої особи в суспільстві (консультації, мотивування до змін, сприяння у вирішенні проблемних питань);
 5. допомога особі, яка готується  до звільнення з місць позбавлення волі, в адаптації до життя в суспільстві.

ВИДИ ПРОБАЦІЇ:

 1. Досудова пробація – забезпечення суду інформацією, що характеризує особу, яка обвинувачується у вчиненні правопорушення, з метою врахування обставин її життя для прийняття судом справедливого рішення про міру її відповідальності (складення досудової доповіді).
 2. Наглядова пробація - здійснення наглядових та соціально-виховних заходів: надання психологічної, консультативної та інших видів допомоги, сприяння працевлаштуванню, залучення до навчання, участь у виховних заходах та соціально-корисній діяльності, проведення індивідуально-профілактичної роботи відносно особи, до якої застосовується пробація.
 3. Пенітенціарна пробація – це допомога особі, яка готується  до звільнення з місць позбавлення волі у трудовому та побутовому влаштуванні за обраним нею місцем проживання, влаштування до закладів охорони здоров"я та сприяння в адаптації до життя у суспільстві.

ДО КОГО ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ПРОБАЦІЯ?

 1. особа, щодо якої складається досудова доповідь;
 2. особа, засуджена до покарання, що не пов’язане з позбавленням волі, як от: заборона обіймати певні посади або займатися певною діяльністю, громадські та виправні роботи;
 3. особа, якій покарання у виді позбавлення волі замінено на покарання у виді громадських або виправнихробіт;
 4. особа, звільнена з випробувальним терміном від відбування покарання у виді позбавлення (обмеження) волі;
 5. звільнена від відбування покарання вагітна жінка та жінка, яка має дитину віком до трьох років особа, яка готується до звільнення з місць позбавленняволі.