Звенигородська районна рада
Звенигородський район, Черкаська область

Оголошення

 

Про затвердження методики розрахунку орендної плати за оренду майна районної комунальної власності та пропорції її розподілу.

 

Звенигородська районна філія Черкаського обласного центру зайнятості – інформує :

Актуальні вакансії станом на 21.11.2018

ФОП ФОРТЕЛЬНИЙ ОЛЕКСАНДР ЄВГЕНІЙОВИЧ

Продавець-консультант за спеціальністю або досвідом роботи в галузі ветеринарної медицини; здійснює реалізацію ветеринарних препаратів та медикаментів. З/п 3723.00 грн

 

ПАТ "ЗСК"

Машиніст вакуум-пакувальної машини з позмінним графіком роботи. Приймає сировину , готує обладнання до роботи, веде процес нарізки сировини, направляє готовий продукт на фасування, чистить, миє та дезінфікує устаткування, важка фізична праця. З/п 5500.00 грн.

Оператор лінії у виробництві харчової продукції з позмінним графіком роботи. Веде технологічний процес із обслуговуванням до двох різних потоково-механізованих ліній миття, видування, розливу, розфасовки, оформлення, комплектування, зберігання, приймання і упакування різних видів готової харчової продукції. З/п 5500.00 грн.

 

ТОВ "ІНВЕСТИЦІЙНА КОМПАНІЯ "АГРОСОЮЗ - РП"  

з позмінним графіком роботи. Проводить лабораторні дослідження та вимірювання у зернепереробному виробництві. Можливе навчання на робочому місці. . З/п 5000.00 грн.

 

ПП "АМТ- ГРУПП" 

запрошує на роботу працівників всих будівельних спеціальностей та підсобних робітників на будівництво тваринницького комплексу в с.Моринці. З/п відрядна від 4000.00 грн.

 

ФОП БІЛОІВАНЕНКО ЛЮДМИЛА ВАСИЛІВНА

продавець непродовольчих товарів в магазин автозапчастин. Стажування на робочому місці. З/п 3723.00 грн.

 

ФОП МЕЛЬНИК ТЕТЯНА ВОЛОДИМИРІВНА 

офіціант, мийник посуду. З/п відрядна від 3723.00 грн.

 

ФОП БУРЯК НАДІЯ ВАСИЛІВНА

офіціант, бармен. З/п відрядна від 3723.00 грн.

 

ФОП ЛАЗОРЕНКО ГАЛИНА ПЕТРІВНА

продавець непродовольчих товарів в квітковий магазин (біля танку). З/п 3723.00 грн.