Звенигородська районна рада
Звенигородський район, Черкаська область

Депутати районної ради зібралися на позачергову сесію задля допомоги жителям Чорнобаївщини

14 липня  відбулося позачергове  засідання 16  сесії сьомого скликання  Звенигородської районної ради, яке провів голова райради Володимир Кучер.

В роботі сесії взяли участь 26 депутатів районної ради,  голова районної державної адміністрації, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, громадськість та представники засобів масової інформації. На початку сесії  голова районної ради ознайомив депутатів  з фото звітом по інвентаризації майна районної комунальної власності .

Основним питанням порядку денного сесії  та причиною її скликання стала надзвичайна ситуація, яка виникла в Чорнобаївському районі 1 липня 2017 року, внаслідок стихійного лиха  було знеструмлено 28 населених пунктів, відбулося масове руйнування житлового фонду, що за попередніми даними складає щонайменше 20 млн. грн., нанесена шкода соціальній інфраструктурі району – 22 млн. грн.. Депутати Чорнобаївської районної ради висловлюючи біль та переживання своєї громади звернулися про допомогу до обласної та районних рад Черкаської області. Депутатський корпус  Звенигородської районної ради, одним із перших з розумінням та відповідальністю відгукнувся на прохання про допомогу – проект рішення  Про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2016 № 11-1 «Про районний бюджет на 2017 рік», яким виділена допомога у сумі 167000 грн. на капітальний ремонт головного корпусу  Чорнобаївської центральної районної  лікарні, був підтриманий одноголосно.

Крім того в ході роботи депутати  розглянули питання: Про внесення змін до Програми функціонування та розвитку системи цивільного захисту району, забезпечення мобілізаційної готовності та мобілізації, створення місцевого матеріально-технічного резерву щодо попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій у мирний час та особливий період на 2017 – 2018 роки;  Про звернення до голів Черкаської обласної ради, Черкаської обласної державної адміністрації та прокурора Черкаської області щодо неправомірного забору води з річки Гнилий Тікич та наданню допомоги в проведенні робіт по розчищенню її русла. З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.

Наприкінці сесії голова районної ради Володимир Кучер повідомив радісну та приємну новину про створення на базі Звенигородської ЦРЛ госпітального округу.

« повернутися до списку новин