A A A K K K
для людей із порушенням зору
Звенигородська районна рада
Черкаська область

Сороченко Геннадій

З моменту набуття повноважень депутата Звенигородської районної ради працюю над виконанням своїх депутатських обов’язків, доручень виборців у спосіб, визначений Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні", «Про статус депутатів місцевих рад».

Відповідно до статті 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» я, СОРОЧЕНКО Геннадій Юхимович, як депутат Звенигородської районної ради 8 скликання оприлюднюю звіт про свою роботу в районі та районній раді за 2021 рік. У своїй депутатській діяльності керуюся вищезазначеними законодавчими документами, Регламентом Звенигородської районної ради та іншими нормативними актами, що визначають порядок діяльності депутатів районної ради. Входжу до постійної комісії районної ради з питань комунальної власності, розвитку комунального господарства, транспорту, зв’язку.

Як депутат районної ради беру активну участь у здійсненні місцевого самоврядування, роблю все можливе, аби покращити життя соціальних верств і конкретних громадян.

Моя депутатська діяльність упродовж минулого 2021 року була спрямована на захист інтересів громади, виконання доручень у межах депутатських повноважень.

Намагаюсь по можливості зустрічатись із виборцями та допомагати у вирішенні побутових та соціальних проблем громади в цілому і кожного виборця зокрема. Завдяки співпраці з керівництвом громад та депутатами місцевих рад проблеми виборців вирішувались у робочому порядку. Проводив прийом громадян кожної третьої середи місяця. За звітний період мною проведено кілька десятків зустрічей з виборцями. Складна соціально-економічна ситуація поглиблює проблеми малозабезпечених громадян, родин з низьким рівнем доходу, тому люди часто звертаються з проханням про матеріальну (грошову) допомогу. Був присутнім на багатьох культурних, благодійних, святкових та інших заходах.

Узяв участь у роботі 6 засідань постійної комісії з питань комунальної власності, розвитку комунального господарства, транспорту, зв’язку..

На цих засіданнях було розглянуто 47 питань, із яких 34 стосувалися безпосередньо управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Звенигородського району. Окрім питань, що виносились на порядок денний сесійних засідань районної ради, комісією розглядались листи, звернення та окремі доручення. З кожного розглянутого питання порядку денного ухвалювалися відповідні висновки та рекомендації щодо винесення питань на розгляд пленарного засідання районної ради. Беручи участь у засіданнях, додаю пропозиції, відстоюю думки й позицію своїх виборців із різноманітних питань.

Вирішення цих питань і є основним завданням депутата районної ради. Розв’язання проблем сприятиме підвищенню рівня життя людей у територіальній громаді.

Керуючись тим, що найбільшою цінністю нашої держави є її люди, своїм завданням як депутата вважаю всебічно сприяти вирішенню їхніх щоденних життєвих проблем.

Попереду ще багато роботи, що стосується вирішення завдань соціального, економічного культурного розвитку району. Запорукою цього може стати тільки злагоджена робота районної ради,органів місцевого самоврядування, районної адміністрації. Тільки в такому разі ми можемо вирішувати питання, які хвилюють наших виборців та працювати в ім’я добробуту жителів району.

Працюю й надалі на благо нашого Звенигородського району!

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь