Воїни нашого медичного фронту важливі
27 липня в Україні відзначатимуть День медичного працівника-одне з небагатьох свят, яке не втрачає свого значення, а в умовах російського вторгнення набуло ще більшої вагомості.18:14 25.07.2024
Сторінка на стадії наповнення.
Воїни нашого медичного фронту важливі
27 липня в Україні відзначатимуть День медичного працівника-одне з небагатьох свят, яке не втрачає свого значення, а в умовах російського вторгнення набуло ще більшої вагомості.18:14 25.07.2024
Ветеранська політика - пріоритет №1 у громадах Звенигородського району
18 липня у Звенигородці проведено засідання круглого столу із головами та спеціалістами територіальних громад Звенигородського району з питань реалізації ветеранської політики.08:36 19.07.2024
Місце сили згуртувало українців
29 червня в селі Товмач, розташованому на території Шполянської міської громади, відбулася зустріч громадсько-активних дослідників української минувшини в рамках історико-просвітницького фестивалю «Товмацький курінь», започаткованого громадською організацією з однойменною назвою на чолі із заслуженим працівником культури України Дмитром Вовком.14:25 01.07.2024
28 червня -28 років від дня ухвалення Конституції України
Основний закон нашої держави має глибокі корені в історії, розвивався під впливом європейських країн, заснований на ідеях прав та свобод людини, верховенства демократії. Конституція України, яку писали майже п’ять років, а ухвалювали протягом однієї ночі, описує будову, те, як організована наша держава, відображає звичаї народу, політичні, культурні традиції.11:14 28.06.2024
Проведено 15 чергову сесію Звенигородської районної ради
26 червня 2024 року відбулося чергове пленарне засідання сесії VІІІ скликання за участю 24-ьох депутатів районної ради та запрошених: Олександра Коваленка-депутата Черкаської обласної ради, Дмитра Задеряки- першого заступника начальника Звенигородської РВА, Олександра Гасича- керівника Звенигородської окружної прокуратури; Олега Міщенка - начальника Звенигородського районного відділу поліції ГУНП в Черкаській області та Евгенія Петрова –депутата Звенигородської міської ради, голови БФ «Розвиток Батьківщини Тараса Шевченка».15:29 27.06.2024
14:07 23.06.2024
Українки з Америки продовжують підтримувати дітей Звенигородщини
20 червня 2024 року в сесійній залі районної ради відбулася зворушлива церемонія вручення щорічних персональних стипендій Союзу українок Америки. У залі дітей зі Звенигородщини радо зустрічали голова Звенигородської районної ради Сергій Струк, заступник голови Черкаської обласної ради Роман Сущенко та заступник голови районної військової адміністрації Таїсія Єрмоличева.08:30 21.06.2024
Екскурсія для дітей наших Героїв: подорож у світ мрій
12 червня 2024 року учні ОЗЗСО «Бужанський ліцей Бужанської сільської ради Звенигородського району Черкаської області», батьки яких перебувають у Силах оборони України, побували на екскурсії в біопарку «Золотий фазан» неподалік міста Ставище Київської області.23:34 19.06.2024
10:46 19.06.2024
Не буде прощення катам і крізь віки
4 червня - День вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України. За кожним обірваним чи скаліченим дитячим життям стоїть злочин держави-окупанта та її армії.11:54 04.06.2024