Звенигородська районна рада
Звенигородський район, Черкаська область

Актуальна інформація

Переглядів: 504

        Головне управління ДФС у Черкаській області звертає увагу, що напередодні головного державного свята країни на Черкащині області мають місце провокації та вимагання грошей у посадових осіб підприємств і підприємців.

 

        За численними повідомленнями керівників і бухгалтерів підприємств та підприємців зловмисники телефонують та вимагають гроші від імені посадових осіб головного управління ДФС у Черкаській області та керівників державних податкових інспекцій області. 

        Просимо черкащан бути пильними і зваженими та не піддаватись на провокації. Перше, що потрібно пам’ятати – чинним законодавством не передбачено повідомлення про перевірку або попередження про можливу перевірку у телефонному режимі. Працівники фіскальної служби взагалі не телефонують з попередженням про перевірку, у тому числі від імені та за дорученням керівника  державної податкової інспекції, головного управління ДФС чи ДФСУ. Якщо таке сталось – це провокація. 

        Друге. Якщо вам зателефонував вимагатель і був досить переконливий, обов’язково пересвідчіться, що вимоги цієї особи незаконні і насправді вас ошукують. Це дуже просто – слід  перетелефонувати за робочим номером телефону керівника тієї державної податкової інспекції, який «запрошує» вас до себе з грошима, за номером телефону сектору комунікацій відділу організації роботи головного управління ДФС у Черкаській області 33-91-34, або за номером телефону довіри головного управління ДФС у Черкаській області 33-91-81. Також слід обов’язково поінформувати про діяльність шахраїв громадські підприємницькі організації міста/району, які наразі проводять запобіжні роз’яснювальні заходи із своїми членами.

 

        Також просимо підприємців і бухгалтерів обов’язково поширити серед своїх колег і знайомих інформацію про можливі зловживання з боку вимагателів та зазначений вище спосіб перевірки відомостей, повідомлених псевдофіскалами. 

 

 

 

Головне управління ДФС у Черкаській області

Звенигородська ОДПІ ГУ ДФЧ у Черкаській області

« повернутися до списку новин