Звенигородська районна рада
Звенигородський район, Черкаська область

Організація громадських та інших робіт тимчасового характеру: проблеми та перспективи.

Переглядів: 642

        23 червня 2016 року в приміщенні Звенигородського районного центру зайнятості відбувся семінар-нарада на тему «Організація громадських та інших робіт тимчасового характеру: проблеми та перспективи».

 

         На нараді спілкувалися 17 осіб : фахівці Звенигородського районного центру зайнятості , голови та представники виконавчих комітетів сільських рад та підприємці  Звенигородського району. На порядку денному обговорювались питання щодо відпрацювання механізмів підвищення ефективності співпраці щодо організації вищезазначених робіт.

         Відкрив семінар директор Звенигородського районного центру зайнятості Леонід Микитенко. Він акцентував увагу на тому, що на сьогодні в умовах нестачі вільних робочих місць для постійної зайнятості, особливого значення набувають громадські роботи. Участь у них мотивує людину до праці, змінює її уявлення про підходящу роботу та є джерелом додаткового прибутку, засобом переходу до постійного працевлаштування. Громадські роботи приносять суспільну користь і сприяють соціально-економічному розвитку громад.

         Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Тетяна Савченко підкреслила, що завдяки громадським роботам сільські ради можуть значно поліпшити соціально-економічний розвиток своїх населених пунктів. Вона закликала голів сільських рад, активно залучати до громадських робіт шукачів роботи для впорядкування та благоустрою території населених пунктів.

          Т. Савченко ознайомила присутніх з професійно-кваліфікаційним складом та наголосила на можливості, в будь-який зручний для роботодавця час, ознайомлення з професійно-кваліфікаційним складом безробітних, які перебувають на обліку, з метою залучення їх до виконання громадських та інших  робіт тимчасового характеру.

         Висловили задоволення від проведення громадських робіт голови Шевченківської, Тарасівської та Стецівської сільських рад.

          Учасники обговорили чимало питань, які стосувалися як підготовчої роботи так і самого процесу організації проведення громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру.

На завершення заходу усім присутнім було надано пакет документів з інформаційними матеріалами.  

         Результатом семінару-наради стало те, що ще 2 сільських ради виявили бажання на умовах паритетності з центром зайнятості  організовувати та проводити громадські роботи.       

« повернутися до списку новин