Звенигородська районна рада
Звенигородський район, Черкаська область

Презентація послуг, що надаються службою зайнятості, у тому числі, щодо вирішення питань зайнятості інвалідів

Переглядів: 1085

21 червня 2016 року в Звенигородському районному центрі зайнятості відбувся семінар з керівниками новостворених підприємств та приватними підприємцями – початківцями.

 

На семінарі були   присутні 12 осіб з числа безробітних, директор Звенигородського РЦЗ Леонід Микитенко, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Звенигородського РЦЗ Тетяна Савченко, та головний державний інспектор з питань праці Управління Держпраці у Черкаській області  Мірошниченко М.П.

         Основною темою семінару було формування мотивації роботодавця, його інтересу та зацікавленості в співпраці із центром зайнятості.

         Директор Звенигородського районного центру зайнятості Микитенко Л. розпочав семінар з ознайомлення учасників про соціальну місію та призначення державної служби зайнятості в суспільстві та на ринку праці, здійснив презентаційну екскурсію центром зайнятості.

            Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Савченко Т. детально розповіла про соціальні послуги, які надає служба зайнятості роботодавцям та надала роз’яснення щодо чинного законодавства України «Про зайнятість населення» про права та обов’язки роботодавців у процесі взаємодії з центром зайнятості, детально надала роз’яснення , щодо комплексу послуг, які надає служба зайнятості роботодавцям.           

             Головний державний інспектор праці Мірошниченко М.П. підняв питання щодо легалізації тіньової зайнятості району. Надав інформацію щодо особливостей працевлаштування осіб з обмеженими можливостями, неповнолітніх та жінок відповідно до чинного законодавства.

              Підводячи підсумки семінару, спеціалісти центру зайнятості висловили сподівання на тісну співпрацю з роботодавцями в напрямку урегулювання ситуації на місцевому ринку праці.  

              Учасники семінару отримали всі необхідні інформаційні матеріали, буклети та брошури про послуги служби зайнятості. 

« повернутися до списку новин