Звенигородська районна рада
Звенигородський район, Черкаська область

Приклади залучення безробітних до упорядкування населених пунктів з нагоди Дня незалежності України.

Переглядів: 504

 

          На виконання Постанови Кабінету міністрів України від 20.03.2013 № 175 «Про затвердження організації громадських та інших робіт тимчасового характеру» Звенигородським РЦЗ проводиться організація таких робіт. До громадських та інших робіт тимчасового характеру на добровільних засадах залучаються зареєстровані безробітні.

          В  липні 2016 року Звенигородським РЦЗ досягнуто згоди з Звенигородською міською радою, щодо проведення громадських робіт по упорядкуванню міста з нагоди Дня незалежності України. З 1 серпня на умовах паритетності між  центром зайнятості та міською радою до таких робіт залучено 9 осіб з числа безробітних. Упорядковуються вулиці, пам'ятники культури, спортивні та дитячі майданчики, цвинтарі. Громадські роботи по упорядкуванню території сіл виконуються в с.Шевченковому (4 особи з числа безробітних), с.Тарасівці (1 особа з числа безробітних).

          Крім того, проводяться інші  роботи тимчасового характеру по упорядкуванню населених пунктів за кошти роботодавців, а саме: СТОВ ім.Ватутіна (15 осіб з числа безробітних)- упорядкування території села Юрківка, СФГ «Поліщук» (10 осіб з числа безробітних)- упорядкування території села Чемериське, ТОВ «Сантехнік Плюс» (2 особи з числа безробітних)- упорядкування території міста Звенигородка.

 

 

 

« повернутися до списку новин