Звенигородська районна рада
Звенигородський район, Черкаська область

Привітання!!!

Переглядів: 676

Дорогі учні, шановні вчителі, батьки !

   Щиро та сердечно вітаю Вас із початком нового навчального року,  із чудовим хвилюючим святом - Днем Знань!

  Свято 1 вересня, це всенародне свято. Воно завжди залишається в пам'яті кожної людини. Адже це день, із якого починається дорога в майбутнє, тільки завдяки знанням людина досягла сучасного розвитку. Саме цей день дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки.

Дорогі школярі !

   Хай здобуття нових знань приносить Вам задоволення. Нехай зерна добра, любові у ваших серцях дадуть щедрі сходи на благо України!  Ростіть здоровими, досягайте високих результатів у навчанні та завжди будьте активними у громадському житті.

   Бажаю усім учням, підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Нехай світлим, радісним і плідним буде кожен ваш день, кожен крок.

 

Вельмишановні вчителі!

  Висловлюю, найщиріші слова подяки вам, за тепло сердець, за самовіддану щоденну, титанічну працю за великий талант і покликання сіяти зерна добра. Щедро передаючи свої знання й мудрість молодому поколінню, Ви віддаєте вихованцям частину своєї душі. Щиро бажаю Вам, мирного неба, міцного здоров’я, невичерпних творчих сил і вдячних учнів, щедрих подарунків долі і довгої, довгої людської пам’яті. Нехай цей навчальний рік відкриє перед школярами нові горизонти пізнання себе і світу, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей.

Зі святом вас усіх. З початком нового навчального року!

« повернутися до списку новин