Звенигородська районна рада
Звенигородський район, Черкаська область

Метеостанція Звенигородка повідомляє:

Переглядів: 753

13 липня середній добовий температурний фон становив +17.7°, що на 1.9° нижче кліматичної норми (19.6?).

 

Стовпчики термометрів вдень максимально  підвищувалися  до 24.5°, а вночі знижувалися до 10.5°. Нетипову для цього періоду погоду, обумовлює потужний Атлантичний циклон, завдяки якому на Черкащину надходять холодні повітряні маси. В найближчі дні очікується хмарна з проясненнями погода, дощі, можливі грози та поривчастий вітер. Температура повітря вночі 10-15º, максимальна вдень 20-25°. По 15 липня істотних змін у погоді не передбачається. Із другої половини тижня опади припиняться, температура повітря поступово почне підвищуватися.
Температура води у Дніпрі біля Черкас на 8 годину 21°С. При відпочинку на водних об’єктах дотримуйтесь таких обов’язкових правил поведінки на воді :
1. Купатися треба тільки у спеціально обладнаних місцях, у світлу годину доби, у спокійну безвітряну погоду, при температурі води не нижче + 18°, а повітря + 24°.
2. Заходити у воду потрібно повільно, не більше ніж на 15 хвилин і не раніше ніж через 1,5-2 години після прийняття їжі.
3. Краще купатись не по одинці, у добре перевірених місцях, де хороше дно, прозора вода, немає крутих берегів, сильної течії.
4. На воді не слід бешкетувати та перевтомлювати себе.
5. При катанні на човнах забороняється: сидіти на бортах, розгойдувати та переходити по ньому, стрибати у воду і купатися з човна, самостійно користуватись човном дітям та перевантажувати  його понад установлену місткість пасажирів.
6. При купанні дітей: дорослі, батьки чи педагоги повинні самі добре плавати, допускати до плавання групи не більше 10 чоловік після огляду та дозволу лікаря і в його присутності. Дорослі першими заходять у воду і останніми виходять, постійно спостерігаючи за тими хто купається.

Начальник метеостанції Звенигородка         Т.А.Лисенко

« повернутися до списку новин