Звенигородська районна рада
Звенигородський район, Черкаська область

Голова районної ради відзначив Звенигородських волонтерів

Переглядів: 514

4 грудня, напередодні  Міжнародного дня волонтера, голова Звенигородської районної ради провів зустріч із волонтерами Благодійного фонду Звенигородський волонтерський рух «З Україною в серці».

 

  Обговоривши питання благодійної діяльності та допомоги українській армії Володимир Кучер щиро  привітав зі святом усіх  хто волонтерствує, або дотичний до цієї справи, хто без винагороди допомагає вирішувати найгостріші проблеми нашого суспільства та подякував  Звенигородським волонтерам за їхній внесок у справу допомоги Збройним Силам України, нашим землякам-учасникам АТО та їхнім родинам. Якби  не волонтерський рух, який з перших днів війни на Донбасі, забезпечував наше військо всим необхідним – України зараз могло б і не бути. Ви нарівні з бійцями антитерористичної операції наближаєте перемогу, та бережете мир в державі – наголосив він, вручаючи відзнаки районної ради найактивнішим із волонтерського загалу.
Почесними грамотами районної ради того дня були нагороджені:
КАРМАЛІТА Людмила Олексіївна
КАРПАЧЬОВ Валерій Васильович
ЛАВРІНЧЕНКО Володимир Олексійович
МУЛЕНКО Олександр Григорович
ПАВЛОВ Валерій Петрович
СТЕБЛІВСЬКИЙ Микола Григорович
ТОКОВИЙ Костянтин Анатолійович
ТРЕТЯК Василь Богданович
ЯЩЕНКО Олександр Миколайович
За активну громадянську позицію, вагомий особистий внесок у справу допомоги Збройним силам України, благодійну волонтерську діяльність та з нагоди Міжнародного дня волонтера.

 

 

« повернутися до списку новин