Звенигородська районна рада
Звенигородський район, Черкаська область

Робоча поїздка голови районної ради

Переглядів: 356

    12 грудня голова районної ради Володимир Кучер оглянув стан проведення ремонтних робіт у Звенигородській дитячій спортивній школі, фінансовий ресурс на здійснення яких виділений відповідно до рішення районної ради. Загальним коштом у 196 тисяч гривень планується замінити освітлення малої баскетбольної зали на більш яскраве та енергоефективніше, а також обладнати сучасну тренажерну залу для юних спортсменів, устаткування для якої вже закуплено в попередні роки. Зараз роботи підходять до завершення. Варто зауважити, що  ремонт в старому приміщенні спортивної школи не здійснювався певно з часу його побудови і такого масштабу осучаснення згаданої споруди сприятиме створенню більш комфортних умов для занять дітей та молоді спортом. До речі тренажери будуть безкоштовно доступні не тільки вихованцям закладу, але й усім дітям, які виявлять бажання поліпшити свою фізичну форму.

    Того ж дня Володимир Кучер разом з головою постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету і фінансів Дмитром Шукалом відвідали Гудзівську загальноосвітню школу де вивчали питання теплопостачання цієї комунальної установи районної ради. Визначено обсяги необхідних робіт на наступний рік по переобладнанню теплотраси та заміні вікон у приміщенні школи на енергозберігаючі. Виконання наміченого об’єму робіт, за словами директора школи Анатолія Рябоненка, дасть змогу економити до тридцяти відсотків бюджетних коштів та забезпечить оптимальний температурний режим для навчання учнів.

     Перебуваючи у с.Гудзівці Володимир Кучер користуючись нагодою привітав ветерана освітньої галузі,  вчителя-пенсіонера Савченка Степана Омельяновича, котрий не один десяток років працював викладачем фізичного виховання у місцевій школі. Гості, за дорученням депутатського загалу районної районної вручили  імениннику грамоту та подарунок і побажали міцного здоров’я та довгих років життя. 

« повернутися до списку новин