Звенигородська районна рада
Звенигородський район, Черкаська область

Відбулись засідання постійних комісій районної ради

Переглядів: 683

На минулому тижні в кімнаті депутата районної ради відбулись засідання постійних комісій з питань духовності, освіти, культури, молоді, спорту, туризму та засобів масової інформації (голова комісії Лозовий В.М.), з питань охорони здоров’я, захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи та соціального забезпечення (голова постійної комісії Коломійченко Д. Ю.), з питань агропромислового комплексу, економіки, регулювання земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів та надзвичайних ситуацій ( голова комісії Осадчий Ю.О. ) та з апитань  комунальної  власності, транспорту,  транспортного зв’язку (голова постійної комісії Неумитий В. І.).

На порядок денний комісій були винесені питання, що виносяться на розгляд 17 сесії районної ради та міжсесійні  питання. Найголовнішими із яких були: Про призначення директора дитячо-юнацької спортивної школи Звенигородської районної ради Черкаської області; Про виділення коштів для надання одноразової адресної матеріальної допомоги онкохворим та пораненим в зоні проведення АТО; Про перелік об’єктів районної комунальної власності та Про надання погодження Звенигородській міській раді на поділ земельної ділянки.

В результаті обговорення членами постійних комісій були прийняті рішення та рекомендовано винести відповідні питання на розгляд  чергової  сесії районної  ради яка відбудеться 8 вересня 2017 року о 10:00 годині.

« повернутися до списку новин