Звенигородська районна рада
Звенигородський район, Черкаська область

«Посади дерево»

Переглядів: 522

      24 жовтня за організації та підтримки районної ради  в усіх 6 дитячих садках Звенигородки проведено акцію «Посади дерево».

 

Саджанці горобини, катальпи, берези, клена, туї та ялівця а також кущів самшиту були висаджені дбайливими руками працівників дошкілля під веселий гомін дітей які не лише спостерігали а й надавали посильну допомогу. Зробили разом добру справу.Тепер наші дитячі садки будуть ще зеленішими, охайнішими і красивішими. Долучився до проведення доброї справи і виконавчий апарат районної ради працівники якого вже в черговий раз прикрасили  своє подвір’я новими зеленими насеадженнями. Володимир Петрович також зазначив: коли людина власними руками спробує посадити дерево і відчує цю нелегку справу, то в майбутньому вона ніколи не захоче його знищити.         Тому дана акція допоможе виховати в підростаючого покоління шанобливе ставлення до природи. Це висаджування дерев потрібно підтримувати, подавати приклад підростаючому поколінню, щоб забезпечити екологічне майбутнє своєї країни. 

    Користуючись нагодою висловлюємо щирі слова подяки керівництву ДП «Звенигородське лісове господарство» і зокрема директору Проценку Анатолію Петровичу та головному лісничому Тлустому Сергію Анатолійовичу за постійну підтримку,  розуміння  та наданий посадковий матеріал.

 

 

« повернутися до списку новин