Звенигородська районна рада
Звенигородський район, Черкаська область

Шановні працівники органів місцевого самоврядування

Переглядів: 594

    Щиро вітаю вас із Днем місцевого самоврядування! Це свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів усіх громадян, виборців, які вболівають за проблеми рідного селища, дбають про його розквіт і зростання.

 

  Працівники місцевого самоврядування та депутати району завжди відрізнялися високим професіоналізмом, цілеспрямованістю та відповідальністю.

  Завдяки злагодженій роботі представницької і виконавчої гілок влади, тісному співробітництву з територіальними громадами району, сьогодні вдається не лише вирішувати чимало непростих питань, а й реалізовувати багато перспективних планів та задумів. 
  Тож з приводу Вашого професійного свята прийміть слова щирої вдячності за вашу самовіддану працю на благо розвитку Звенигородського  району. Від усього серця бажаю Вам міцного здоров’я, наснаги, витримки, оптимізму.  Хай ніколи Вас не покидає  віра, надія, любов. Нехай Ваша професійність та досвід, а також творче ставлення до виконання своїх обов’язків сприяють розбудові та розвитку нашого району!  Бажаю кожному з Вас, шановні земляки, здоров`я, миру, злагоди, активної громадянської позиції та єдності. 

З повагою,

голова районної ради                                                                                                        В.П. Кучер

« повернутися до списку новин