Звенигородська районна рада
Звенигородський район, Черкаська область

УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

Переглядів: 770

                                                                      Доброго ранку шановні Звенигородчани!

За інформацією КНП «Звенигородський центр первинної медико-санітарної допомоги» СТАНОМ НА РАНОК 20 ЛИПНЯ 2020 РОКУ У ЗВЕНИГОРОДСЬКОМУ РАЙОНІ ВИЯВЛЕНО НОВИЙ ПІДТВЕРДЖЕНИЙ ВИПАДОК ЗАХВОРЮВАННЯ НА КОРОНАВІРУС. Лабораторний аналіз ПРЛ-тесту на COVID-19 проведений Черкаським обласним лабораторним центром показав позитивний результат у 58-річного жителя м. Звенигородка, який є контактною особою з виявленою  16.07.2020р. хворою на корона вірусну інфекцію  32-річною жителькою  м. Звенигородка.

 За результатами попереднього епідеміологічного опитування коло контактних осіб не збільшилося. Особа, що захворіла знаходиться на самоізоляції по місцю проживання.

Велике прохання до жителів Звенигородського району зберігати спокій, витримку та не піддаватись паніці. На даний час ситуація контрольована. Медичні працівники готові до роботи в умовах виявленої коронавірусної хвороби на території району. Попри послаблення карантину переконливо закликаю і надалі дотримуватись умов карантину, зберігати спокій і самодисципліну.
Довіряйте лише офіційним джерелам інформації,
Бережіть себе, своїх рідних і близьких.
Будьте здорові.

З повагою.

Голова Звенигородської

районної ради                                                                                                                                               В.П. Кучер

« повернутися до списку новин