Черкаська область

Відбувся районний турнір зі стрітболу на кубок Звенигородської районної ради

Дата: 30.01.2019 10:35
Кількість переглядів: 629

29 січня за ініціативи та підтримки Звенигородської районної ради у дитячо-юнацькій спортивній школі вперше відбувся районний турнір зі стрітболу, присвячений 75-ї річниці визволення Звенигородки від німецько-фашистських загарбників.

Стрітбол - це вид спорту, який походить від баскетболу, проте у цю гру грають дві команди по три гравці на одне кільце. Гра може відбуватись протягом домовленого часу або до моменту, коли одна з команд досягне домовленої кількості очок.

За звання найкращих боролися шість команд із п'яти міських шкіл, а саме із школи-інтернату спортивного ліцею, спеціалізованої школи №1, загальноосвітньої школи №2, спеціалізованої школи №3 та спеціалізованої школи ім. Т. Шевченка.

Перемогу здобула команда із школи-інтернату спортивного ліцею, друге місце у команди школи №2, третє у команди школи №3.

Команда-переможець турніру отримала головний кубок та медалі, а команди, що зайняли друге і третє місце, отримали медалі та дипломи від районної ради. Також кубком нагороджено найкращого гравця турніру, ним став із Владислав Руденко із школи-інтернату спортивного ліцею.

За словами організатора змагань голови районної ради Володимира Кучера - цей новий для нашого району  вид спорту нестримно набирає популярності серед молоді, тому можна започаткувати нову традицію і зробити турнір щорічним.