Звенигородська районна рада
Звенигородський район, Черкаська область

До річниці Конституції України

Переглядів: 453

Урочистості, присвячені 21-ій річниці Конституції України, розпочалися з Державного Гімну України, який виконав народний аматорський ансамбль народної пісні "Заспів" районного Будинку культури.

Потому з вітальним словом до усіх присутніх звернувся голова райдержадміністрації Василь Довбуш, який висловив вдячність тим, хто конкретними справами і здобутками втілює в життя положення та принципи, задекларовані в Конституції. Побажав міцного здоров'я, миру і злагоди, віри у гідне майбутнє країни.

Керівники району та міста Василь Довбуш, Володимир Кучер і Олександр Саєнко відзначили почесними грамотами наших земляків, які своєю працею довели активну громадянську позицію та ініціативність. А освітяни й держслужбовці поклали квіти  до пам'ятного знака Героям Небесної Сотні та до підніжжя пам'ятника Тарасові Шевченку. Святкові музичні вітання з нагоди свята для громадськості звучали від наших артистів районного Будинку культури та учнів дитячої школи мистецтв Христини Облап, Юлії Деркач, Ангеліни Антонюк.

З нагоди 21-ї річниці Конституції України Почесною грамотою районної ради нагороджено:

Борову Світлану Вікторівну – завідуючу сектору у справах сім'ї, молоді та спорту Звенигородської районної державної адміністрації;

Поліщук Наталію Валеріївну – завідуючу відділу патріотичного-естетичного виховання та відродження українських народних традицій Звенигородського районного будинку культури.

« повернутися до списку новин