Звенигородська районна рада
Звенигородський район, Черкаська область

Семінар «Послуги служби зайнятості у ситуації запланованого масового вивільнення працівників».

Переглядів: 762

  21.10.2016 року в Звенигородській об`єднаній державній податковій інспекції Головного управління ДФС У Черкаській області відбувся семінар на тему «Послуги служби зайнятості у ситуації запланованого масового вивільнення працівників» з вивільнюваними працівниками Звенигородської об`єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС У Черкаській області у зв’язку з реорганізацією установи.  На семінарі були присутні 16 осіб.

                 Основною метою семінару було інформування вивільнюваних працівників про послуги, моральну та матеріальну підтримку які надає служба зайнятості, пов’язані  з соціальним захистом осіб, які втратили роботу.

                   Розпочала та провела семінар начальник відділу взаємодії з роботодавцями Жанна Федоренко, яка розповіла про  активні заходи сприяння у працевлаштуванні, про порядок роботи з інформацією про наявність вільних робочих місць, також про роботу з джерелами отримання інформації про наявність вакантних посад.

              Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Федоренко Ж. детально розповіла про соціальні послуги, які надає служба зайнятості безробітним та надала роз’яснення щодо чинного законодавства України «Про зайнятість населення». Відвідувачі семінару висловили зацікавленість такими послугами служби зайнятості, як профнавчання осіб та одноразову виплату допомоги по безробіттю для започаткування власної справи. Також обговорювались питання щодо порядку нарахування та виплату матеріального забезпечення на випадок безробіття.

           В завершення семінару  присутні  висловили подяку за доведену інформацію та надані роз’яснення.

 

« повернутися до списку новин