Звенигородська районна рада
Звенигородський район, Черкаська область

Шановні Звенигородчани  та гості міста

Переглядів: 556

      Прийміть вітання з нагоди свята Івана Купала та запрошуємо усіх відвідати святкування, яке, відповідно  до програми  заходу розпочнеться 6 липня о 19 годині на березі річки Гнилий Тікич («Автодром »).

       Івана Купала (Різдво чесного славного Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна) - одне з найпоетичніших свят українського обрядового календаря. Церква в цей день відзначає Різдво Івана Хрестителя. Ще в дохристиянську пору слов'яни відзначали свято Купайла, тобто Сонця. Шляхом злиття християнських та язичницьких традицій і утворилося свято Івана Купала.

       Цей день відзначається багатьма традиціями та обрядами, серед яких і пошук квітки папороті у Купальську Ніч, і пускання дівчатами їх віночків річкою, і перестрибування через купальське багаття.

          Запрошуємо Звенигородчан та гостей міста взяти активну участь у цьому святі, цікаво провести час, додати собі гарного настрою. Люди різних вікових категорій оберуть для себе свій вид відпочинку, знайдуть у святковій атмосфері саме те, чого бажає їх душа.

 

З повагою

Голова районної ради                                                                             В.П. Кучер

 

« повернутися до списку новин