Звенигородська районна рада
Звенигородський район, Черкаська область

Про проведення ярмарку вакансій із Звенигородсько-Лисянським ОМВК

Переглядів: 586

Звенигородський РЦЗ повідомляє, що 22 березня 2017 року був організований та проведений ярмарок вакансій  із Звенигородсько-Лисянським ОМВК, на якому було представлено інформацію про більш як 100 вакансій військових частин В 5912 та В 5975 Черкаського автомобільного батальйону Збройних Сил України.

Захід було організовано з метою інформування громадян, які перебувають на обліку в районному центрі зайнятості, про проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України. У ярмарку взяли участь 18 безробітних.

Старший офіцер відділу комплектування Звенигородсько-Лисянського ОМВК Андрій Овдієнко ознайомив присутніх з умовами, порядком проходження військової служби, пільгами та соціальними гарантіями для військовослужбовців та членів їх сімей. Офіцер також поінформував присутніх про суттєве зростання рівня грошового забезпечення контрактників цього року.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Жанна Федоренко акцентувала увагу присутніх на двосторонню угоду між військоматом та центром зайнятості, згідно якої реалізується комплекс заходів щодо посилення військово-патріотичного виховання юнаків та пропаганди військової служби за контрактом серед населення району.

« повернутися до списку новин