Звенигородська районна рада
Звенигородський район, Черкаська область

Вітаємо переможців гри "Джура"

Переглядів: 727

28 травня на базі табору відпочинку УМВС України "Дніпровець" відбулося урочисте козацьке коло з нагоди закриття ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура").

Звенигородський район вдруге представляла команда Звенигородської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів імені Тараса Шевченка "Завзяте козацтво".

 На всіх етапах гри, а їх було 10, учні рою "Завзяте козацтво" показали свої силу, спритність, витримку, сміливість, дисциплінованість, злагодженість, патріотизм, інтелект, артистичність.

У наполегливій і напруженій боротьбі звенигородські джури отримали перемоги на таких етапах: І місце на етапі "Ватра", ІІ місця вибороли на етапах "Впоряд", "Відун", "Таборування", ІІІ місце — на етапі "Пластун" (орієнтування на місцевості з елементами квесту.

У кінцевому результаті команда "Завзяте козацтво" Звенигородської спеціалізованої школи імені Тараса Шевченка виборола  призове ІІІ місце.

Та життя в таборі "Дніпровець" не обмежилось тільки змаганнями. Цікаво було організовано дозвілля учнівської молоді. Залишились в пам'яті показові виступи, прекрасні майстер-класи, проведені організаторами для юних джур, та етнодискотеки.

У Черкаси учні їхали охоче, з метою показати і перевірити себе, віднайти нових друзів, пізнати нове. Мету досягнуто.

Тож бажаємо нашим юним джурам натхнення, козацького завзяття та подальших перемог.

 

За матеріалами районної

газети "Шевченків Край"

« повернутися до списку новин