Звенигородська районна рада
Звенигородський район, Черкаська область

У сесійній залі Звенигородської районної ради встановили сучасні камери відеоспостереження. Тепер за засіданнями можна буде стежити онлайн у високій якості HD.

Переглядів: 593

Звенигородська районна рада в 2014 році одна із перших в Черкаській області запровадила систему онлайнтрансляції пленарних засідань та стала переможцем конкурсу в проекті "Школа демократичних правил та процедур для органів місцевого самоврядування України". Конкурс був організований Західноукраїнським ресурсним центром та реалізовується за фінансової підтримки UNDEF (Фонд Демократії ООН).

 

Метою проекту є запровадження кращих практик демократичних процедур у повсякденну роботу органів місцевого самоврядування. Задля підвищення рівня звітності, відкритості та прозорості у прийнятті рішень проектом передбачалося встановлення відеокамер у сесійній залі для прямої трансляції засідань в реальному часі. Депутати та працівники районної ради ради пройшли відповідне навчання у лютому 2015 року. Також сесією районної ради було прийнято рішення, яким зобов’язано всі сесійні засідання проводити з відеотрансляцією в режимі онлайн, також рішенням затверджено Положення про он-лайн трансляцію засідань сесій районної ради. Провівши всі технічні роботи, 3 листопада в сесійній залі представниками фірми ТзОВ «Техніка для Бізнесу» встановлено та налаштовано відеокамери. Відтепер всі сесії районної  ради, наради та інші заходи можуть в реальному часі транслюватися на сайті районної ради та будуть збережені в архіві відеозаписів і їх можна буде переглянути в будь-який час.

 

« повернутися до списку новин