Звенигородська районна рада
Звенигородський район, Черкаська область

УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

Переглядів: 770

Доброго ранку шановні звенигородчани!

   За інформацією КНП «Звенигородський центр первинної медико-санітарної допомоги» СТАНОМ НА РАНОК 16 ТРАВНЯ 2020 РОКУ У ЗВЕНИГОРОДСЬКОМУ РАЙОНІ ВИЯВЛЕНО ДРУГИЙ ПІДТВЕРДЖЕНИЙ ВИПАДОК ЗАХВОРЮВАННЯ НА КОРОНАВІРУС.
   Дитина 2013 року народження, яка проживає в м. Звенигородка, з 4 лютого по 7 травня знаходилась на стаціонарному лікуванні в Черкаській обласній лікарні.
   13.05.2020 року дитина обстежена на ПЛР в плановому порядку Звенигородським центром первинної медико-санітарної допомоги – перед плановою повторною госпіталізацією до Черкаської обласної лікарні.
   15.05.2020 року о 19-30 надійшло повідомлення про позитивний ПРЛ результат у даної дитини.
   О 19-38 15.05.2020 розпочалось відпрацювання контактних осіб. Станом на ранок 16.05.2020 року відпрацьовано 10 контактних осіб.
   З 8-00 16.05.2020 року мобільна бригада розпочала забір біологічних матеріалів у всіх встановлених контактних осіб. Контактні особи перебувають на самоізоляції.
   По закінченню роботи мобільної бригади  відібраний матеріал терміново буде відправлено до вірусологічної лабораторії Черкаського лабораторного центру. 
   Велике прохання до жителів Звенигородського району зберігати спокій, витримку та не піддаватись паніці. На даний час ситуація контрольована. Медичні працівники готові до роботи в умовах виявленої коронавірусної хвороби на території району. Попри послаблення карантину переконливо закликаю і надалі дотримуватись умов карантину, зберігати спокій і самодисципліну.
   Довіряйте лише офіційним джерелам інформації,
   Бережіть себе, своїх рідних і близьких.
   Будьте здорові.

З повагою.
Голова Звенигородської районної ради                        В.П. Кучер

« повернутися до списку новин