Звенигородська районна рада
Звенигородський район, Черкаська область

Дослідники погоди. (23 березня всесвітній День метеоролога)

Переглядів: 455

 Буря й дощ, хуртовина, град і злива, мороз і посуха владно втручаються в життя людини, часто порушуючи всі її плани. Погода на кожному кроці примушує придивлятись до навколишнього середовища.

 

 Адже вона може раптово пошкодити0 морозом квіти фруктових дерев, нашкодити овочевим культурам, загубити посухою врожай, затопити поля зливами, збити спілі плоди градом. Хуртовини і бездоріжжя несподівано зупиняють транспорт. Ожеледь обриває проводи й порушує зв’язок. Багато ще лиха народному господарству приносить повінь у весняний період. Тому не дивно, що людина завжди боялась нежданих проявів погоди і намагалась їх передбачити. В наш час технічний прогрес в основному зменшує залежність людини від погодних умов. Проте важко знайти таку галузь народного господарства, яка не використовувала б у своїй виробничій діяльності ті чи інші матеріали гідрометеорологічної служби. 23 березня свято всіх метеорологів нашої планети, які об’єднані і координуються  Всесвітньою метеорологічною організацією. Сьогодні метеорологія – визнана наука, що має великий інтелектуальний і технічний потенціал. У сьогоднішній діяльності важливе місце займає мережа метеостанцій по всьому світу. Частину такої необхідної  справи для людей та народного господарства виконують і працівники метеостанції Звенигородка, яка  в цей день і святкує, і як зажди, працює. Робота ця потребує високого рівня знань, уважності, зібраності, відповідальності. Але навіть в цей святковий день ні на мить не припиняються спостереження за навколишнім середовищем. Кожен дощик чи сніжок, кожна хмаринка під пильним наглядом чергового спостережника.

   Вітаю своїх колег-метеорологів  з професійним святом, бажаю їм успіхів у праці, міцного здоров’я, гарної погоди на роботі та вдома.

   21.03.2016  Начальник метеостанції  Звенигогородка                   Т.А.Лисенко

 

« повернутися до списку новин