Звенигородська районна рада
Звенигородський район, Черкаська область

Відбулось засідання комісії та президії районної ради

Переглядів: 584

6 вересня в кімнаті депутата районної ради відбулось засідання постійної комісії  з питань планування, бюджету і фінансів (голова комісії Шукало Д.А.).

На комісії було розглянуто 40 питань, особлива увага членів комісії приділена питанням Про звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2017 року та про виділення коштів для надання одноразової адресної матеріальної допомоги онкохворим і пораненим в зоні АТО.

Цього ж дня відбулось засідання президії районної ради, яке провів голова районної ради Володимир Кучер. Президією було розглянуто питання запропоновані для розгляду комісіями та погоджено порядок денний пленарного засідання 17 сесії Звениродської районної ради. Зокрема до порядку денного включено питання: Про затвердження районної цільової програми «Призовна дільниця» на 2017-2019 роки; Про припинення юридичної особи Звенигородської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів - спортивного ліцею Звенигородської районної ради Черкаської області шляхом перетворення у Звенигородську загальноосвітню школу-інтернат І-ІІІ ступенів – спортивний ліцей Звенигородської районної ради Черкаської області; Про стан виконання рішення районної ради від 15.04.2009 №19-6 "Про районну програму "Питна вода Звенигородщини" на 2009-2020 роки"; Про затвердження Положень:  про Почесну грамоту районної ради, Грамоту районної ради,  Подяку голови районної ради, цінний подарунок районної ради.

« повернутися до списку новин