Звенигородська районна рада
Звенигородський район, Черкаська область

Підготовка до свята Водохреща

Переглядів: 614

    Звенигородська районна рада та її голова Володимир Кучер вже третій рік поспіль організовують підготовку до святкування Водохреща на центральному пляжі міста Звенигородки.

 

Цьогоріч до працівників  виконавчого апарату долучилися ще й депутати районної ради Дмитро Шукало та Сергій Лебединець.  З відповідальною справою впоралися швидко, можна сказати, навіть висококваліфіковано. І в першу чергу завдяки злагодженій, дружній роботі та завдячуючи професіоналізму працівника Хлипнівського лісництва Звенигородського держлісгоспу Сергія Ляпуна, котрий не одноразово допомагав у виконанні  цієї відповідальної  справи. А дякуючи ще одному депутатові районної ради Юрію Алексєєву та місцевому підприємцеві Юрію Лисогору Йорданська купель буде опорядкована, для зручності людей, ще й доріжкою висланою свіжим пахучим сіном та східцями. По закінченню роботи  Володимир Кучер разом з депутатами випробували результати колективної праці, пірнувши в крижану воду.

    За прогнозом погоди на завтра, 19 січня, день має бути сонячним та морозним, як і годиться для такого величного свята. Тож організатори запрошують всіх бажаючих, щоб очистити душу і тіло від гріхів, зануритися в цілющу Хрещенську воду, яка   цього дня набуває чудодійних властивостей і зберігає їх протягом року, лікуючи тілесні й духовні хвороби. Вважається, що після купання в цей день захворіти не можливо. 

« повернутися до списку новин