Звенигородська районна рада
Звенигородський район, Черкаська область

33-річниця Чорнобильської катастрофи

Переглядів: 252

В історії нашого народу є чимало скорботних дат, спогади про які щоразу пронизують серця гострим болем. Одна  із таких дат – 26 квітня 1986 року. Це одна із найжахливіших катастроф в історії людства, ім’я якій – Чорнобиль, що понівечила людські долі, багатьох забрала у вічність. З того часу минуло вже 33 роки.

З нагоди цієї дати у місті Звенигородці відбувся мітинг-реквієм за участю представників влади, ліквідаторів, духовенства, пенсіонерів і ветеранів пожежної охорони, учнівської молоді та громадськості. Голова районної ради, заступник голови райдержадміністрації,  міський голова  та голова районної організації «Союз Чорнобиль» нагородили ліквідаторів відзнаками «Герой Чорнобиля» і «Чорнобильський хрест».

Хвилиною мовчання присутні вшанували світлу пам’ять учасників ліквідації та поклали вінки і квіти до підніжжя пам’ятного знака Героям-ліквідаторам і жертвам техногенної катастрофи, а настоятель Свято-Преображенського собору протоієрей Іоан Лупак відслужив поминальну панахиду в пам'ять тих, хто поклав життя у боротьбі з мирним атомом. 

« повернутися до списку новин