Звенигородська районна рада
Звенигородський район, Черкаська область

УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

Переглядів: 663

                                  Шановні Звенигородчани!

    За інформацією КНП «Звенигородський центр первинної медико-санітарної допомоги» СТАНОМ НА РАНОК 14 ТРАВНЯ 2020 РОКУ У ЗВЕНИГОРОДСЬКОМУ РАЙОНІ ВИЯВЛЕНО ПЕРШИЙ ПІДТВЕРДЖЕНИЙ ВИПАДОК ЗАХВОРЮВАННЯ НА КОРОНАВІРУС. Лабораторний аналіз ПРЛ-тесту на COVID-19 проведений Черкаським обласним лабораторним центром  показав позитивний результат у мешканця села Водяники 1960 року народження.  Хворий з 15 квітня перебуває на стаціонарному лікуванні з приводу іншої хвороби в одній з Черкаських лікарень. 11 травня був обстежений, як контактний по коронавірусній інфекції в палаті,  де на той час проходив лікування. На даний час переведений в інфекційне відділення в м.Черкасах. Сьогодні зранку на місце проживання хворого в с.Водяники виїхала мобільна медична бригада для забору біологічних матеріалів в контактних осіб, котрий невідкладно буде доставлено для проведення ПТЛ-тестування до Черкаської лабораторії. Всі контактні особи хворого встановлені.

     Велике прохання до жителів Звенигородського району зберігати спокій, витримку та не піддаватись паніці. На даний час ситуація контрольована. Медичні працівники готові до роботи в умовах виявленої коронавірусної хвороби на території району. Попри послаблення карантину переконливо закликаю і надалі дотримуватись умов карантину, зберігати спокій і самодисципліну.

    Довіряйте лише офіційним джерелам інформації,

    Бережіть себе, своїх рідних і близьких.

    Будьте здорові.

 

 З повагою.

Голова Звенигородської

районної ради                                                                                                                                   В.П. Кучер

« повернутися до списку новин