Звенигородська районна рада
Звенигородський район, Черкаська область

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Переглядів: 119

 

      Щорічно 14 грудня  в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

    Сьогодні у м.Звенигородці відбулася низка заходів, присвячених цій даті в яких взяв участь керуючий справами районної ради Володимир Низенко. Так  біля пам’ятника «Жертвам Чорнобильської катастрофи» ліквідатори аварії, керівництво району та міста, громадськість поклали квіти до пам’ятного знаку та запалили свічки пам'яті  за полеглими  в наслідок найбільшої за всю історію ядерної енергетики - аварії на Чорнобильській АЕС.

     Далі заходи продовжилися  в сесійній залі районної ради, де виступаючі зі словами найглибшої поваги згадували людей, які закрили собою світ від атомного лиха, що вирвалося зі зруйнованого четвертого блоку ЧАЕС. Зокрема Володимир Низенко висловив глибоку подяку і шану мужнім чорнобильцям, які ліквідовували наслідки аварії та внесли свою частку у подолання цього лиха.  Відбулося також нагородження учасників тих подій за їх особисту мужність, самовідданість і високий професіоналізм, виявлені під час ліквідації наслідків аварії.  Так  грамоту районної ради отримав  ліквідатор І категорії – Борис Жуган.

      Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять тих хто не дожив до теперішніх днів, задля збереження життя і здоров’я майбутніх поколінь.

« повернутися до списку новин