29 січня відбулося пленарне засідання четвертої сесії районної ради сьомого скликання. Вів засідання голова районної ради Володимир Петрович Кучер.
У роботі сесії взяли участь 29 депутатів районної ради, голова районної державної адміністрації, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, сільські голови району, представники засобів масової інформації. Велася онлайн трансляція пленарного засідання в мережі Інтернет. На порядок денний виносилось 19 питань. Першим розглянуто питання «Про затвердження Гімну Звенигородського району та порядок його використання».
![Сесія 1](http://www.zvenrada.gov.ua/images/news/2016/01/%D0%A1%D0%B5%D1%81%D1%96%D1%8F_1.jpg)
Депутати заслухали виконання Гімну на слова Михайла Солончука та музику Григорія Капелюшного хоровим колективом Шевченківського сільського будинку культури. Про стан виконання програми розвитку галузі охорони здоров`я Звенигородського району депутатів проінформував головний лікар центральної районної лікарні В.Г.Айрапетян. Найбільш гостру дискусію викликало обговорення питань про закриття Кобиляцького навчально-виховного комплексу та реорганізацію навчально – виховних комплексів у селах Богачівка, Чичиркозівка, Попівка, Гусакове. Начальником відділу освіти райдержадміністрації Кочергою Л.А. надано детальне обґрунтування необхідності прийняття таких непопулярних рішень. Також депутатами заслухано інформацію про
![Сесія 2](http://www.zvenrada.gov.ua/images/news/2016/01/%D0%A1%D0%B5%D1%81%D1%96%D1%8F_2.jpg)
роботу комунального закладу Звенигородської районної ради центру соціальної реабілітації дітей - інвалідів директора центру Котлярової О.В. та затверджено районну програму «Цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій, запобігання їх виникненню та реагуванню, забезпечення техногенної та пожежної безпеки на 2016-2020 роки. На прохання працівників освітянської галузі району депутати підтримали звернення до Президента України, Верховної ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства освіти і науки України, народного депутата від нашого виборчого округу Нечипоренка В.М., щодо збереження надбавки педагогічним працівникам за престижність праці.