Звенигородська районна рада
Звенигородський район, Черкаська область

Зустріч з власниками та керівниками аптек

Переглядів: 599

20 березня 2020 року в кімнаті депутата Звенигородської районної ради голова районної ради Володимир Кучер за участі голови райдержадміністрації Владислава Гончареського,  провів зустріч з власниками та керівниками аптек, які обслуговують жителів міста Звенигородки та району. Під час зустрічі було обговорено питання:

- Зниження цін та недопущення спекуляцій засобами індивідуального захисту та медичними препаратами.

- Забезпечення аптек засобами індивідуального захисту та інформування про їх наявність жителів району.

- Запровадження Звенигородською районною радою акції "Допоможи лікарні" та надання в рамках проведення акції матеріальної та фінансової допомоги комунальним некомерційним підприємствам "Звенигородська центральна районна лікарня" та "Звенигородський центр первинної медико-санітарної допомоги"

Власники аптек акцентували свою увагу на ряді проблемних питань щодо забезпечення мережі аптек засобами індивідуального захисту і важливості дотримання жителями міста і району вимог карантину.

Слід зазначити, що станом на 1600 годину 20 березня 2020 року ряд аптек долучились до акції "Допоможи лікарні":

- Аптека ТОВ "Валекс" (власник Оксана Газій) надала допомогу КНП "Звенигородська центральна районна лікарня" медикаментими та засобами індивідуального захисту на суму 1100 грн.

- Аптека "Здравниця" (власник Віра Притульська) надала допомогу КНП "Звенигородська центральна районна лікарня" медикаментими та засобами індивідуального захисту на суму 3000 грн.

Голова районної ради висловлює щиру вдячність Оксані Газій та Вірі Питульскій за їх небайдужість та громадянську позицію та закликає всіх підприємців району долучиться до акції "Допоможи лікарні".

« повернутися до списку новин