Звенигородська районна рада
Звенигородський район, Черкаська область

Презентація роботодавця

Переглядів: 177

Звенигородською районною філіє Черкаського обласного центру зайнятості 18 липня 2019 року була організована та проведена «Презентація роботодавця» ФОП Буряк Надії Василівни, яка є власницею кафе-бару «Централ».

На заході були присутні заступник директора Звенигородської РФ Людмила Грицай, заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Звенигородської РФ Жанна Федоренко, фізична особа-підприємець Надія Буряк, наймані працівники та 6 осіб з числа безробітних.

Відкрила захід заступник директора Звенигородської районної філії       Л. Грицай. Вона презентувала роботодавця, відзначивши плідну співпрацю із службою зайнятості. Заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Ж. Федоренко розповіла про послуги служби зайнятості для роботодавців та безробітних.

Надія Буряк провела екскурсію по закладу та проінформувала присутніх про пріоритетні напрямки діяльності кафе-бару, а також повідомила про можливість працевлаштуватися до закладу на посади кухаря, кухонного робітника та офіціанта.

На завершення заходу проведено співбесіди роботодавця із по шукачами роботи, які зацікавилися вакантними робочими місцями.

« повернутися до списку новин