Звенигородська районна рада
Звенигородський район, Черкаська область

Шанована та відома на теренах району постать сьогодні відзначає ювілей

Переглядів: 224

Сьогодні, 23 листопада своє 85-річчя святкує шанована та відома на теренах району постать, людина з великої літери Павленок Михайло Миколайович.

Михайло Миколайович - це жива легенда Звенигородщини, прекрасний господарник та організатор, справжній керівник, людина, яку без перебільшення можна назвати видатною особистістю. З 1971 р по 1979 рік Михайло Миколайович був міським головою міста Звенигородка. З 1979 р по 1999 рік заступником голови Звенигородського райвиконкому та першим заступником голови Звенигородської районної державної адміністрації. Саме дякуючи чіткому, злагодженому, професійному та господарському підходу до справи  Павленка М. М. будівництво, озеленення та благоустрій міста набули найбільшого розмаху. 

З нагоди ювілею, в суботу до оселі Михайла Миколайовича завітали голова районної ради Кучер Володимир Петрович та депутат районної ради Циба Леонід Васильович, які за дорученням депутатського корпусу районної ради привітали іменинника з днем народження, побажали йому міцного здоров'я і всіх земних гараздів та нагородили медаллю «За заслуги перед громадою».

Також голова районної ради передав щирі вітання та найкращі побажання ювілярові від Народного депутата України Сергія Володимировича Нагорняка.

« повернутися до списку новин