Звенигородська районна рада
Звенигородський район, Черкаська область

Обговорення громадської ініціативи

Переглядів: 559

29 грудня в кабінеті голови районної ради Володимира Кучера відбулась нарада з активом районної громадської організації учасників та ветеранів АТО, волонтерами, за участі міського голови міста Звенигородки Олександра Саєнка та керівників районних установ.

 

Основним питанням порядку денного було обговорення громадської ініціативи, щодо встановлення на території міста Звенигородки пам'ятника героям, захисникам свободи та незалежності України, які відстояли її вільний демократичний вибір на Майдані та боронять її свободу, незалежність і територіальну цілісність від російської агресії на Сході. В ході обговорення цього питання одностайно було підтримано та ініційовано проведення громадського обговорення та розробку проекту даного меморіального комплексу та створення фонду для збору коштів на виготовлення та встановлення пам'ятника.

По завершенню наради учасників завітав привітати, з наступаючим Новим 2016 роком, колектив Звенигородського районного будинку культури з побажаннями миру, достатку, любові, витримки та мудрості пережити цей складний період всій Звенигородській громаді та нашій Україні.

 

« повернутися до списку новин