Звенигородська районна рада
Звенигородський район, Черкаська область

В районі вшанували пам'ять ліквідаторів Чорнобильської трагедії

Переглядів: 578

        Щорічно 14 грудня  в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Адже саме в цей день було завершено будівництво саркофагу Чорнобильської АЕС та прийнятий в експлуатацію комплекс захисних споруд.

    Сьогодні у м.Звенигородці відбулася низка заходів, присвячених цій даті в яких взяв участь голова районної ради Володимир Кучер. Так  біля пам’ятника «Жертвам Чорнобильської катастрофи» ліквідатори аварії, керівництво району та міста, громадськість поклали квіти до пам’ятного знаку та запалили свічки памяті  за полеглими  в наслідок найбільшої за всю історію ядерної енергетики аварії – Чорнобильської катастрофи. Там же відбувся поминальний молебень.

     Далі заходи продовжилися  в сесійній залі районної ради, де виступаючі зі словами найглибшої поваги згадували людей, які закрили собою світ від атомного лиха, що вирвалося зі зруйнованого четвертого блоку ЧАЕС. Зокрема Володимир Кучер  висловив глибоку подяку і шану мужнім чорнобильцям, які ліквідовували наслідки аварії та внесли свою частку у подолання цього лиха.  Відбулося також нагородження учасників тих подій за їх особисту мужність, самовідданість і високий професіоналізм, виявлені під час ліквідації наслідків аварії.  Так  грамоту   районної ради  з рук її голови отримав  Шпильовий Анатолій Васильович.

      Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять тих хто не дожив до теперішніх днів, задля збереження життя і здоров’я майбутніх поколінь.

« повернутися до списку новин