Звенигородська районна рада
Звенигородський район, Черкаська область

Інформація для учасників бойових дій

Переглядів: 301

Постанова Кабінету Міністрів України від  18 квітня 2018 року № 280 «Питання забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України».

Доводимо до вашого відома, що урядом удосконалено механізм забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

18 квітня 2018 року прийнято постанову кабінету міністрів № 280 «Питання забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб (далі ВПО), які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України».

Порядок та умови постанови визначають механізм надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції у період її проведення, та визнані інвалідами внаслідок війни III групи відповідно до пунктів 11-14 частини другої статті 7 або учасниками бойових дій відповідно до пунктів 19 і 20 частини першої статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та які потребують поліпшення житлових умов і перебувають протягом року на обліку в Єдиній інформаційній базі даних про внутрішньо переміщених осіб.

Більш докладну інформацію щодо роз’яснень та подачі документів потрібно отримати в управлінні соціального захисту населення.

« повернутися до списку новин