Звенигородська районна рада
Звенигородський район, Черкаська область

Шанована на Звенигородщині людина відзначила свій ювілей

Переглядів: 1011

Сьогодні, 12 серпня своє 80-річчя святкує шанована та відома на теренах району постать, ветеран праці, етнограф, археолог, журналіст, музеєзнавець, дослідник трипільської культури, доктор філософії в галузі культурології, професор Міжнародної академії оригінальних ідей, заслужений працівник культури України – Мицик Вадим Федорович.

Вадим Федорович - справжній патріот України, активний учасник спортивного руху, надзвичайно цікава людина, що уміє зарядити своєю енергією та ідеями співрозмовників. Він жива легенда Звенигородщини, автор 26 книжок наукової та літературної тематики. Протягом 20 років брав участь у розкопках міст та селищ трипілільської культури. Кандидат в майстри спорту, багаторазовий чемпіон і рекордсмен України серед ветеранів з бігу на різні дистанції, учасник чемпіонатів світу та Європи 1999-2004 років.

З нагоди ювілею до оселі Вадима Федоровича з квітами і подарунками завітали голова районної ради Володимир Кучер, депутат районної ради Дмитро Шукало та завідувач сектором комунального майна районної ради Віктор Удалінський, які привітали іменинника з днем народження, побажали йому міцного здоров'я і всіх земних гараздів та за дорученням депутатського корпусу районної ради нагородили медаллю «За збереження історії».

З роси й води Вам, шановний Вадиме Федоровичу, на многії літа! Хай доля завжди й усюди буде щедрою та збереже Вам невичерпну енергію, життєве й творче довголіття.

« повернутися до списку новин