Звенигородська районна рада
Звенигородський район, Черкаська область

ПОДЯКА НАРОДНОМУ ДЕПУТАТУ УКРАЇНИ НАГОРНЯКУ С.В.

Переглядів: 104

  Шановний Сергію Володимировичу!
 

     Дозвольте від імені депутатського загалу Звенигородської районної ради та від себе особисто висловити Вам щиру подяку за надану вирішальну підтримку та сприяння  у передачі від Національної поліції України до спільної власності територіальних громад сіл, міста Звенигородського району будівлі колишньої Державної автомобільної інспекції розташованої за адресою м.Звенигородка, вулиця Кримського,35. Щоб оцінити важливість для Звенигородського району Вашої допомоги,  варто зауважити  що районною радою майже  три з половиною  роки  велася боротьба за повернення цього об’єкта, який попередньо належав  до міської комунальної власності, але у 2007 році був переданий у власність Міністерства внутрішніх справ України.

     Ваша підтримка є свідченням небайдужого ставлення до проблем мешканців району і зокрема найбільш вразливих категорій - діток з обмеженими фізичними можливостями.  Адже  в згаданому приміщенні планується розташувати Звенигородський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів  та Інклюзивно-ресурсний центр по наданню допомоги дітям з особливими освітніми потребами.

    Високо цінуємо і дякуємо Вам за постійний інтерес, увагу, турботу до вирішення найгостріших проблем життя виборців. Своїми реальними діями Ви доводите, що не тільки обіцяєте, але й виконуєте свої обіцянки, підтверджуєте, що Ваші слова не розходяться зі справами. Плекаємо сподівання, що і надалі перейматиметися проблемами Звенигорордщини.

   Бажаємо Вам міцно триматися на політичному олімпі, мати бажання і наснагу творити добрі справи та працювати на користь нашої держави.

   Хай доля дарує Вам нові успіхи і здобутки а Господь оберігає Вас та Вашу родину  від  усіляких негараздів.

   Міцного Вам здоров’я, добра і щастя.

 

З повагою!

Голова районної ради                                                                Володимир Кучер

« повернутися до списку новин