Звенигородська районна рада
Звенигородський район, Черкаська область

Послуги  служби зайнятості людям з особливими потребами.

Переглядів: 253

Послуги  служби зайнятості людям з особливими потребами.

Люди з обмеженими можливостями - це люди, які мають інвалідність і дійсно мають особливі потреби, в тому числі і щодо можливості працевлаштування. Звенигородська районна філія Черкаського обласного центру зайнятості надає послуги з працевлаштування, щодо підбору підходящих вакансій, враховуючи індивідуальні програми реабілітації інвалідів, проводить індивідуальні профконсультації з використанням психодіагностичних методик, надає послуги з профорієнтації щодо підбору роботи, у тому числі тимчасової, професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації. Інформаційний куточок для людей, які мають інвалідність ніколи не залишається поза увагою. Попитом користується й робоче місце з доступом до інтернету для пошуку роботи. Люди з обмеженими можливостями охоче й активно використовують цей ресурс. 

Під час прийому громадян у Звенигородській районній філії Черкаського обласного центру зайнятості пропонують всі наявні вакансії, рекомендують звернутися до підприємств міста та району, де існує можливість працевлаштування, запрошують прийняти участь у громадських роботах.

Так,  у квітні 2019 році статус безробітного мали 42 особи з особливими потребами, 8 осіб з них було працевлаштовано.

Намагаючись допомогти у вирішенні проблем з працевлаштуванням людям з особливими потребами, Звенигородська районна філія Черкаського обласного центру зайнятості докладає максимум зусиль, використовуючи всі доступні шляхи працевлаштування, враховуючи не тільки медичні показники, а ще й потреби та побажання людей, що врешті-решт, якщо людина дійсно хоче отримати роботу призводить до позитивного результату – працевлаштування.

« повернутися до списку новин