Звенигородська районна рада
Звенигородський район, Черкаська область

Представники всесвітньо відомої компанії SCIONON провели майстер-клас у Звенигородці

Переглядів: 585

    17 листопада в сесійній залі Звенигородської районної ради представники всесвітньо відомої компанії SCIONON провели семінар та майстер-клас з питань виробництва посадкового матеріалу у садівництві 

 

(за рахунок застосування професійних прищепних інструментів) для представників садових господарств, сільськогосподарських підприємств району всіх форм власності та зацікавлених власників домогосподарств, які займаються садівництвом, виноградарством і вирощуванням саджанців. Компанія SCIONON спеціалізується на розробці професійних прищепних інструментів у садівництві. Її засновник – Ян Адамс, котрий мешкає у Новій Зеландії та має більш як тридцятирічний досвід роботи в сфері садівництва,    особисто взяв участь у тренінгах з основ практичного застосування розробленого компанією унікального набору інструментів для роботи з саджанцями.

     Перед початком роботи семінару голова Звенигородської районної ради зустрівся із керівництвом компанії та її представниками в Україні. В ході розмови сторони обмінялися думками стосовно можливого налагодження стосунків між діловими і бізнес-колами Нової Зеландії та Звенигородщиною. Володимир Кучер наголосив, що наш регіон виявляє особливу зацікавленість в інвестиційних капіталовкладеннях в розвиток краю з боку закордонних партнерів та запросив до співпраці на обопільно вигідних для сторін умовах.

« повернутися до списку новин