Звенигородська районна рада
Звенигородський район, Черкаська область

Урочисті заходи з нагоди відзначення дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

Переглядів: 202

Культура – це той неоціненний скарб, який робить наше життя яскравішим і наповнює його веселими теплими барвами. І саме тому працівники культури та майстри народного мистецтва є справжніми сподвижниками духовного відродження, розвитку та примноження славних традицій Звенигородського району.

8 листопада у районному будинку культури відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. З теплим вітальним словом до присутніх звернувся голова районної ради Володимир Кучер, який зазначив, що працівники культури щоденно віддають всі свої сили на створення людям хорошого настрою, дарують радість, несуть культуру до кожного серця, кожної душі.

За багаторічну сумлінну працю, активну громадську позицію, високий рівень професійної майстерності, творчий підхід до роботи, вагомий внесок у розвиток культури району та з нагоди Дня працівників культури і майстрів народного мистецтва Почесними грамотами районної ради нагороджено художнього керівника Озірнянського сільського будинку культури – Олександра Олійника та директора Звенигородського районного будинку культури – Любов Кононенко; грамотами районної ради – концертмейстера Дитячої школи мистецтв – Олену Поворіну, головного спеціаліста відділу культури і туризму райдержадміністрації – Юлію Письменну, головного бухгалтера Звенигородського районного будинку культури – Валентину Сайківську.

Свято супроводжувалося виступами талановитих працівників культури та народних аматорських колективів.

« повернутися до списку новин