Звенигородська районна рада
Звенигородський район, Черкаська область

27 сесія Звенигородської районної ради 7 скликання

Переглядів: 412

15 березня відбулося засідання 27 сесії Звенигородської районної ради 7 скликання, яке провів голова районної ради Кучер Володимир Петрович.

На початку сесії голова районної ради озвучив оголошення про обрання депутатом Звенигородської районної ради від Звенигородської районної організації Всеукраїнського об'єднання "Черкащани" Коваля Віталія Володимировича та вручив комплект футбольної форми команді Звенигородської спеціалізованої школи №3.

В ході розгляду сесійних питань депутати приділили особливу увагу звітові про виконання районного бюджету за 2018 рік;  виділенню коштів для надання одноразової адресної матеріальної допомоги жителям району, передача із спільної власності територіальних громад сіл, міста Звенигородського району бюджетних установ та їх майна у комунальну власність Водяницької сільської ради та Шевченківської сільської ради (ОТГ).

Народні обранці заслухали також звіт голови районної державної адміністрації Василя Довбуша про роботу за минулий рік. В ході обговорення звіту депутатами було задано чимало запитань голові районної держаної адміністрації. Переважна більшість яких стосувалася діяльності райдержадміністрації по виконанню повноважень покладених на неї законодавством України. Зокрема в галузі освіти, шляхів наповнення місцевого бюджету та раціонального витрачання його фінансового ресурсу. Однак ні звіт голови РДА, ні його роботу та відповіді і наведені аргументи депутати не знайшли  достатньо ефективними для забезпечення стабільного розвитку району. І як наслідок не підтримали звіт Василя Миколайовича Довбуша. 

« повернутися до списку новин