Звенигородська районна рада
Звенигородський район, Черкаська область

Другий тур відкритого чемпіонату Звенигородського району з футзалу.

Переглядів: 651

18 лютого у великому залі дитячо-юнацької спортивної школи відбулися ігри другого туру відкритого чемпіонату Звенигородського району з футзалу.

Відкрив змагання голова Звенигородської районної ради Володимир Кучер. Звертаючись до учасників турніру та вболівальників він привітав всіх присутніх з непересічною подією у футбольному житті району. Володимир Петрович висловив слова глибокої вдячності організаторам турніру, гравцям команд та вболівальникам. Особливо щирі слова вдячності прозвучали з вуст голови районної ради на адресу спонсорів, людей, які щиро всім серцем вболівають за нашу команду, підтримують її, як морально так і надають матеріальну допомогу, завдяки чому наші хлопці мають змогу достойно представляти футбол Звенигородщини на обласному та всеукраїнському рівні.

Саме до таких людей відмітив голова районної ради належить і президент ФК «Шевченків край» депутат районної ради Віктор Васильович Крикун, якого голова районної ради нагородив медаллю «За заслуги перед громадою».

З вітальним словом до учасників турніру звернувся президент Асоціації футзалу Черкаської області Юрій Гончаров.

Привітав присутніх та окреслив головні завдання, які стоять паред футболом Звенигородщини президент ФК «Шевченків край» Віктор Крикун.

Віктор Васильович подякував голові районної ради за всебічну допомогу і постійну підтримку футболу Звенигородщини, вручивши йому новенькі шарф та куртку з логотипами ФК «Шевченків край».

Результати 2 туру:

 «Старт» - «Шевченкове»   2-9

 «Ліцей» - «І гільдія»   4-4

 «Хлипнівка» - «Старт»   9-3

 «Княжа-ЛНЗ» - «ДЮСШ-2»   9-3

 «Ярошівка» - «Шпола»   9-2

 «Шевченків Край» - «Козацьке»   1-1

 «Шпола» - «ДЮСШ»   6-7

« повернутися до списку новин