Звенигородська районна рада
Звенигородський район, Черкаська область

Спільне засідання постійних комісій районної ради

Переглядів: 519

31 липня 2020  року відбулося  спільне розширене засідання постійних комісій  районної ради з питань духовності, освіти, культури, молоді, спорту, туризму та засобів масової інформації з питань планування, бюджету та фінансів. В роботі комісій взяли участь: голова районної ради Володимир Кучер, заступник голови райдержадміністрації Юрій Піковський , в.о. начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Звенигородської РДА Оксана Носулич, начальник Звенигородського районного управління головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області Олександр Сіренко, начальник фінансового управління Звенигородської РДА Наталія Лаврінченко, директори шкіл району, директори позашкільної освіти, завідуючі закладами дошкільної освіти.  

На порядок денний комісій було винесено питання «Про підготовку навчальних закладів району до нового 2020-2021 начального року в умовах пандемії COVID-19».

В ході роботи комісій було розглянуто та обговорено постанову Мінстерства охорони здоров'я України - Головного державного санітарного лікаря України від 30.07.2020 №42 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах освіти в період карантину в зв'язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».

За результатами засідання постійних комісій були надані відповідні рекомендації відділу освіти, культури, молоді та спорту Звенигородської РДА, директорам шкіл району щодо підготовки навчальних закладів району до нового 2020-2021 начального року в умовах пандемії COVID-19.

 

 

« повернутися до списку новин