Звенигородська районна рада
Звенигородський район, Черкаська область

День рятівника

Переглядів: 538

Щорічно, 17 вересня у нашій державі відзначається День рятівника - свято сильних і відважних людей, які за покликом душі i серця обрали шляхетну і ризиковану професію, що вимагає від них безмежного запасу міцності, щоденної мужності і справжньої відваги. Долаючи небезпеки, виходячи один на один зі стихією, вони рятують найдорожче в світі – людські життя.

З цієї нагоди голова районної ради Володимир Кучер разом із заступником голови райдержадміністрації Юрієм Піковським, заступником міського голови Сергієм Куліковим, привітав рятівників з професійним святом та  побажав їм  міцного здоров'я, благополуччя, злагоди у родинах і якомога менше тривожних викликів.

За сумлінне виконання службових обов'язків, значний внесок у розвиток пожежно-рятувальної служби району та з нагоди Дня рятівника грамотами районної ради нагороджено командира відділення 6 державної пожежно-рятувальної частини, старшину служби цивільного захисту Юрія Усатого і водія 6 державної пожежно-рятувальної частини, сержанта служби цивільного захисту Олександра Кордюка.

« повернутися до списку новин