Звенигородська районна рада
Звенигородський район, Черкаська область

Відбулось засідання конкурсної комісії

Переглядів: 509

Відповідно до статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про освіту» від 05.09.2-17 №2145-VIII, рішення районної ради від 24.02.2017 №13-4 «Про затвердження Порядку проведення конкурсного відбору та призначення і звільнення керівників підприємств, установ, закладів спільної власності територіальних громад сіл, міста Звенигородського району» 24 жовтня 2017 року в кімнаті депутата відбулося засідання конкурсної комісії про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Тарасівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Звенигородського району, Черкаської області.

Конкурсна комісія на чолі з заступником голови комісії Шукалом Д.А. прийняла рішення оголосити конкурс, затвердити перелік необхідних документів та оприлюднити оголошення про проведення конкурсу в районній газеті «Шевченків Край».

Конкурс на заміщення вакантної посади вирішено провести 17 листопада 2017 року. Результати конкурсного відбору будуть оприлюднені на офіційному сайті Звенигородської районної ради та в районній газеті «Шевченків Край».

Інформація для конкурсантів

« повернутися до списку новин